GRZEJNIK
PODTYNKOWY 3THERMO

jest innowacyjną technologią grzewczą, zamieniającą ścianę domu w aktywną przegrodę.

Grzejnik podtynkowy to bezproblemowa
realizacja trudnej i kosztownej dotychczas idei, wodnego ogrzewania ściennego.

BEZPIECZEŃSTWO

Grzejnik Podtynkowy 3THERMO jest całkowicie bezawaryjny. Technologia antyzalaniowa wyklucza możliwość wycieku wody nawet w przypadku mechanicznego uszkodzenia grzejnika.

ZDROWIE

Nasz grzejnik zapobiega cyrkulacji kurzu i alergenów w ogrzewanych pomieszczeniach. Nie wysusza powietrza, ale osusza ściany, zapobiegając pojawianiu się na nich wilgoci.

EKONOMIA

Szukasz dla swego domu ekonomicznego ogrzewania? Grzejnik Podtynkowy 3THERMO
gwarantuje tańszą eksploatację oraz zwiększoną efektywność przy najmniejszej bezwładności.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
I KOMFORT

Możliwość zapobiegania stratom ciepła w miejscu ich powstawania, na przegrodach zewnętrznych, poprawia komfort i fektywność energetyczną. Grzejnik 3THERMO zatopiony w 1,5cm warstwie tynku to niewidoczny emiter ciepła o najmniejszym oporze do wnętrza z najmniejszą bezwładnością.

Prostota montażu i uniwersalność układu pozwala na jego stosowanie w każdym typie pomieszczeń. Bezpieczeństwo gwarantuje transport energii cieplnej pod tynkiem bez użycia wody. 

Grzejniki podtynkowe to możliwość wykonania ogrzewania ściennego w cenie zbliżonej do zwykłej „podłogówki”.

Ciepło przyszłości 3THERMO to zupełnie nowa jakość w ogrzewaniu naszych domów. Grzejnik podtynkowy daje ogromne możliwości aranżacyjne, gdyż w całości ukryty jest w centymetrowej warstwie tynku. To najlepsza forma do realizacji coraz popularniejszego ogrzewania ściennego. Wygodne sterowanie i najwyższy komfort grzewczy, uzyskany z całkowicie niewidocznego systemu. Grzejnik 3THERMO bilansuje straty ciepła w miejscu ich powstawania, czyli w ścianie zewnętrznej. Zamień swój dom w nowoczesny regulowany system przegród termicznych, wybierz ciepło przyszłości, wybierz 3THERMO. 3THERMO to innowacyjny system grzewczy, który zmienia zwykła ścianę w aktywną przegrodę termiczną Widoczne oszczędności, na niewidocznych grzejnikach Energooszczędne grzejniki podtynkowe 3THERMO to mniej energii na ogrzewanie przy jednoczesnym wyższym komforcie termicznym. Jako system niskotemperaturowy 3THERMO wyróżnia się niskim poziomem strat energii poprzez oszczędną i niewymuszoną redystrybucję ciepła.
W połączeniu z pompą ciepła stanowi też najbardziej ekologiczną i ekonomiczną formę ogrzewania domu. 

3THERMO to oszczędność czasu montażu i 5-krotnie mniej wody w systemie centralnego ogrzewania. 

Wybierz ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie polskich inżynierów, ogranicz zużycie energii nawet o 40%, nie wypuszczaj pieniędzy kominem. Już dziś, możesz mieć w ścianie swoje prywatne słońce, technologie jutra i cieszyć się naturalnym ciepłem, promieniowania podczerwonego

Technologia, która działa jak natura
Wyobraź sobie dom w którym zawsze panuje idealny mikroklimat, powietrze nigdy nie jest przegrzane i przesuszone, zawsze ma równą temperaturę, właściwą wilgotność i jest pozbawione kurzu oraz alergenów. 3THERMO to najbardziej higieniczny grzejnik, który nie wymaga czyszczenia i odpowietrzania, idealny dla alergików… dla każdego. Zapomnij o przestarzałych brudnych kaloryferach, otocz swój dom i rodzinę termiczną barierą.

Czy ściana może grzać?


Przyjemne promieniowanie ciepła zimą lub jego absorpcja latem i to wszystko bez widocznych elementów instalacji. Ogrzewanie ścienne to jedyny system grzewczy, który nie osusza powietrza wewnątrz ogrzewanego pomieszczenia. Tylko w takim układzie ciepło wraz z wilgocią wychodzi z przegród zewnętrznych a nie odwrotnie, co powoduje osuszanie ścian i zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni. Grzejniki nie posiadają trudno dostępnych elementów mogących zbierać kurz, ukryte w masie tynku nawet nie wymagają czyszczenia. Z uwagi, że procesowi przekazywania ciepła nie towarzyszy wymuszona konwekcja ani nie wzbudza on zjawisk elektromagnetycznych czy elektrostatycznych, nie powoduje także brudzenia ścian. 

Ciepła ściana nie unosi kurzu i pyłów z podłogi, różnica między temperaturą sufitu a podłogi zwykle nie przekracza 1oC. Promieniowanie i naturalna konwekcja to najzdrowsze formy ogrzewania pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt ludzi. To właściwa wilgotność (40-60%) i czystość powietrza bez dodatkowych nawilżaczy oraz filtrów mechanicznych. Wybierz ekologiczne i naturalne ciepło przyszłości.